Pracovník obchodní centrály

Hledáme schopného a perspektivního pracovníka do přátelského pracovního kolektivu.

Náplň práce

  • Správa a údržba zákaznického portfolia.
  • Zařazování nových běžných produktů do sortimentu.
  • Příjem poptávek a vytváření běžných nabídek.
  • Dohled nad vývojem grafických návrhů.
  • Příjem objednávek.
  • Dohled nad průběhem realizace zakázek.
  • Koordinace obchodních činností, multitasking.
  • Vzdálená podpora zákazníků.
  • Získávání a zpracování informací od zákazníků.

Očekáváme

  • Týmového hráče, který chce dále rozvíjet sebe i firmu.
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Ochotu učit se a systematicky rozvíjet své dovednosti.
  • Chuť pracovat a přemýšlet o práci.
  • Dodržovat procesy a aktivně se podílet na jejich zdokonalování.
  • Vysokou produktivitu, založenou na účelném a zodpovědném uplatňování pracovních postupů.
  • Komunikativnost a konstruktivní přístup za každé situace.
  • Základní počítačové dovednosti (MS Office) a ochota je rozvíjet.
  • Kultivované chování.

Nabízíme

  • Zajímavou práci, zajímavé zákazníky a jedinečné produkty.
  • Příznivé podmínky pro vlastní rozvoj a dosahování vynikajících výsledků.
  • Spravedlivou odměnu přímo úměrnou dlouhodobému přínosu pro firmu.
  • Čisté pracovní prostředí.
  • Mobilní telefon k soukromému užívání.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Vánoční odměny.
  • Sleva na firemní produkty.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete v elektronické podobě na adresu prace@reklamnicokolady.cz. Nástup možný ihned.