Mistr výroby s možností kariérního růstu

Hledáme schopného a perspektivního pracovníka do přátelského pracovního kolektivu.

Náplň práce

  • Obsluha a seřizování balících strojů a výrobní linky.
  • Odstraňování poruch a překážek ve výrobě.
  • Dodržování technologických postupů a dalších pravidel ve výrobě.
  • V sezóně (září – listopad) zajištění dvousměnného provozu.

Požadujeme

  • Čistý výpis z rejstříku trestů.
  • Ukončené vzdělání typu SOU nebo SŠ.
  • Znalost práce na PC (práce s interním SW).
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Dodržování sjednaných pravidel a povinností.

Očekáváme

  • Týmového hráče, který chce dále rozvíjet sebe i firmu.
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Chuť pracovat a přemýšlet o práci.
  • Zájem o dlouhodobou úspěšnou spolupráci.
  • Předpoklady pro práci v kolektivu – konstruktivní přístup, komunikativnost.
  • Ochotu učit se novým věcem.

Výhodou bude

  • SOU nebo SŠ se zaměřením na elektro a zájem o techniku.
  • Praxe na pozici vedoucího směny nebo obdobné.
  • Delší praxe a zkušenosti s řízením kolektivu.
  • Oprávnění na VZV.
  • Řidičský průkaz skupiny C.

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Spravedlivou odměnu přímo úměrnou dlouhodobému přínosu pro firmu.
  • Sleva na firemní produkty.
  • Čisté pracovní prostředí.
  • Čištění a údržba pracovních oděvů.
  • Mobilní telefon k soukromému užívání.
  • Reálnou možnost kariérního růstu.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Vánoční odměny.
  • Zajištění dopravy firemním autem z Vyškova.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete v elektronické podobě na adresu prace@reklamnicokolady.cz. Nástup možný ihned.