Chocogastro s.r.o.

Změna organizace obchodu

Vážení obchodní přátelé,
rádi bychom Vás informovali o nově vzniklé „OBCHODNÍ CENTRÁLE“, která si bere za úkol vyřídit veškeré Vaše přání a požadavky v co nejkratším možném čase. Naši noví kolegové Zuzana Svobodová a Jiří Drnovský jsou připraveni pro Vás zpracovávat Vaše poptávky, objednávky, přání a stížnosti k Vaší plné spokojenosti. Kontaktujte je prosím pomocí elektronické pošty na adrese uvedené v kontaktech nebo na telefonních číslech +420 602 522 462, +420 517 348 173.
Věříme, že dojde ke zkvalitnění péče o zákazníky a zkrácení reakční doby na Vaše požadavky vzhledem k tomu, že odpadá předávání Vašich požadavků od obchodníka na centrálu a zpět na obchodníka, poté teprve k Vám.
Děkujeme, že Obchodní centrálu začnete v plném rozsahu využívat.
Váš tým Chocogastro Více informací...

7. 6. 2015

SETKÁNÍ/ENCOUNTER – 24. ročník mezinárodního festivalu divadelních škol

V letošním roce jsme se rozhodli podpořit, jako hlavní partner, studentský projekt SETKÁNÍ/ENCOUNTER – 24. ročník mezinárodního festivalu divadelních škol, který se uskutečnil ve dnech 8. – 12.4. v Brně. Tento festival navštívilo celkem 2800 diváků, zúčastnilo se celkem 12 škol z různých koutů světa a odehrálo se celkem 22 představení. Naše společnost je velice ráda, že mohla takto významný projekt podpořit svými výrobky, které byly použity k propagaci festivalu u diváků, hostů a účastníků.

Váš tým Chocogastro

28. 4. 2014

MS Harrachov 2014

Ve dnech 13. 3. – 16. 3. 2014 hostil Harrachov mistrovství světa ve skocích na lyžích, které jsme osladili čokoládovými suvenýry z naší produkce. Přestože nepříznivé počasí neumožnilo dokončit závod ve všech kategoriích, návštěvníci se mohli pobavit při bohatém doprovodném programu. V areálu Ski arény jste se mohli s naší čokoládou setkat jak ve VIP stanu, tak v občerstvovacím stanu, kde byly naše produkty volně k zakoupení.

Váš tým Chocogastro

18. 3. 2014

Čokoládová show 2013 – Ostrava

Ve dnech 6. – 8. 12. 2013 zavítala, tentokrát do předvánoční Ostravy, další Čokoládová show. Naše společnost nabídla koncovým zákazníkům i na této show své produkty, teď však ve vánočním designu. Zákazníci mohli naše produkty z pravé belgické čokolády ochutnat i zakoupit. Na této Čokoládové show jsme představili i řadu novinek.

Podrobnější informace o projektu Čokoládové Show naleznete na www.cokoladovashow.cz.

Váš tým Chocogastro.

9. 12. 2013
Chocogastro s.r.o.

Změna v obchodním týmu

Vážení obchodní přátelé,

je mi potěšením Vám oznámit, že byl náš obchodní tým posílen o nového člena paní Ivetou Kohútovou. Iveta Kohútová bude mít společně s Tomášem Vajnerem v kompetenci zákazníky z oblasti Čech, primárně však z hlavního města Prahy.

Věřím, že díky svým zkušenostem a proaktivním přístupem bude přínosem jak pro společnost Chocogastro, tak hlavně pro Vás.

Kontakt naleznete v záložce kontakty.

Alan Pavelka
Vedoucí obchodního týmu

22. 8. 2013

Čokoládová show 2013 - Praha

V našem hlavním městě měla svou další zastávku Čokoládová show, které se naše společnost opět velice ráda zúčastnila. Zákazníci si mohli prohlédnout, ochutnat a samozřejmě i zakoupit naše produkty z pravé belgické čokolády, tentokrát v pestrých barvách Velikonoc.

Opět se Vás, zákazníků, u našeho stánku sešlo během tří dnů velké množství. Chtěli bychom Vám alespoň touto cestou poděkovat za účast a projevený zájem o naše čokoládové produkty.

Těšíme se na setkání na dalších zastávkách Čokoládové show.

Tým Chocogastro.


Více informací...

15. 4. 2013

Čokoládová show 2013 - Olomouc

I v letošním roce se naše společnost účastní originálního projektu Čokoládová Show. Poprvé jste letos mohli naše produkty z pravé belgické čokolády prohlédnout, ochutnat a zakoupit v Olomouci. Jsme velice rádi, že se Vás u našeho stánku za dva dny sešlo tolik.

Potkat nás můžete i na další zastávce Čokoládové Show 2013 a to v Praze v termínu 22. – 24.3.2013.

Podrobnější informace o projektu Čokoládové Show naleznete na www.cokoladovashow.cz.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další společné setkání u kvalitní čokolády!

Váš tým Chocogastro.

28. 2. 2013
Chocogastro s.r.o.

Změna v obchodním týmu

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi prosím, informovat Vás o změně v naší společnosti. Do pozice Regionálního obchodního managera pro oblast Morava a Slovensko nastoupil pan Tomáš Hruška, který přebírá veškerou agendu po panu Martinovi Trávníčkovi, který již není zaměstnancem naší společnosti.

Kontakt na pana Hrušku naleznete v záložce kontakty.

Alan Pavelka
Vedoucí obchodního týmu
Chocogastro, s.r.o.

21. 1. 2013
Chocogastro s.r.o.

Čokoládová show ve Zlíně 2012

Tento rok jsme se již podruhé účastnili čokoládové show, která nyní probíhala na zámečku ve Zlíně. Malou úkázku můžete shlédnout zde.

Budeme se těšit i na další setkání na některé z dalších show nebo veletrhů. Váš tým Chocogastro.

8. 12. 2012
Chocogastro s.r.o.

Změna ve vedení obchodního týmu

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi prosím, informovat Vás o změně v naší společnosti. Do pozice Vedoucího obchodního týmu nastoupil pan Alan Pavelka, jehož pracovní náplní bude efektivní řízení obchodního týmu včetně marketingových aktivit naší společnosti.

Pevně věřím, že tato změna povede ke zlepšení naší péče o zákazníky a budeme opět o krůček blíže Vašim potřebám.

Pavel Šorm
Jednatel společnosti Chocogastro, s.r.o.

1. 12. 2012

Reklama - Polygraf 2010

I tento rok jste nás mohli navštívit na veletrhu Reklama-Polygraf 2010. Kromě klasické produktové řady jste mohli vidět novinky jako například naše ručně vyráběné pralinky a velikonoční nebo svatební motivy. Více informací...

5. 4. 2010

Svět Reklamy 2009 Brno

Milí obchodní přátelé, rádi bychom Vám poděkovali za návštěvu našeho stánku na výstavě Svět Reklamy 09 v kongresové hale Interhotelu Voroněž.
Bylo nám potěšením a těšíme se na případnou spolupráci.

Váš Chocogastro tým

23. 9. 2009
Chocogastro s.r.o.

Změna v obchodním týmu

Vážení obchodní přátelé,
dovolte mi prosím, informovat Vás o aktuální změně v našem obchodním týmu pro oblast Čechy. Od 24.08.09 převezme veškerou agendu pana Jiřího Olejníka náš nový obchodní manager pro Čechy pan Tomáš Vajner. Pan Olejník již není zaměstnancem společnosti Chocogastro, s.r.o.
Pana Vajnera můžete kontaktovat na telefonním čísle 602 543 960 nebo emailové adrese vajner@reklamnicokolady.cz

Věřím, že pan Vajner splní Vaše očekávání, a těšíme se na Vaši přízeň v nadcházející vánoční sezóně.

Pavel Šorm
Jednatel společnosti Chocogastro, s.r.o.

8. 9. 2009

Reklama - Polygraf 2009

Ve dnech 31.3 až 2.4 2009 jsme se tradičně zúčastnili významného mezinárodního veletrhu služeb, marketingu a médií Reklama-Polygraf 2009. Téměr 15 000 návštěvníků mohlo shlédnout náš stánek v pravém křídle Průmyslového Paláce a prohlédnout si nové čokoládové produkty připravené pro sezónu 2009.

Váš Chocogastro tým Více informací...

5. 4. 2009
©Chocogastro, s.r.o. 2014